Cultuurhistorische inventarisatie van de kerkenpaden in Midden-Delfland

18 juni 2016. In Museum Het Tramstation is van half december 2015 tot eind augustus 2016 een tentoonstelling gehouden over de ‘Kerkenpaden in Midden-Delfland’. Mede op verzoek van de wethouder van Cultuur van de gemeente Midden-Delfland, de heer Govert van Oord, zijn de tentoonstellingsteksten over dit onderwerp opgenomen in een aparte cultuurhistorische inventarisatie van de kerkenpaden in Midden-Delfland. Hier en daar is ook nieuwe informatie toegevoegd. Tijdens de tentoonstelling is er meer bekend geworden over het pad op de Wennekerkade in Abtswoude.

kerkenpaden01Na de opening van de Midden-Delfland Dagen op 18 juni 2016 ontving wethouder Van Oord het boekje over de kerkenpaden in Midden-Delfland in Museum Het Tramstation uit handen van Jacques Moerman.

Lees meer over de kerkenpaden in Midden-Delfland en hoe het boekje gratis kan worden gedownload.